0 542 602 66 36

Hakkımızda

canli-siva

Oparatör Doktor Metin AKAR Özel Muayenehanesi, 15/01/2017 tarihinde Şanlıurfa'nın siverek ilçesinde açılmıştır. 2007 yılından beri Siverek ilçesinde çeşitli Tıp Merkezleri ve Özel Hastanelerde görev yapmakta olan Metin AKAR, şimdiye kadarki en geniş çaplı hizmetini Özel Muayenehanesinde vermeye başlamıştır. Başta Siverek olmak üzere Şanlıurfa, Diyarbakır ve çevredeki il, ilçelerden gelen hastalarına geniş ve ferah muayenehane binasında hizmet vermektedir. 

Muayenehane binamız 2 katlı olup bina içerisinde Tahlil Labaratuvarı,  sauna, EEG Cihazı ile    hastmızalarımıza hizmet vermekteyiz.

Oparatör  Doktor Metin AKAR Tıbbi Muayenehanesinde hastalarımız geldiklerinde sırada fazla beklemeden kolaylıkla muayene olup reçetelerini alabilmektedirler. 

Muayene sonrasında ileri tetkik ve tedavisi gerekenler bir üst merkeze sevk edilmektedir.

Oparatör  Doktor A. Metin AKAR, hastalarına Beyin Cerrahi'nin gerektirdiği tüm alanlarda hizmet vermektedir. Başlıca hizmetlerimizi sıralamak gerekirse EEG Labaratuvar Hizmetleri, Bakterelojig, serolojik testler, manuel fizyoterapi, migren, bel fıtığı,  beyin kanamaları, beyin damarı tıkanıklığı, beyin ve omirlik tümörleri,  omurga hastalıkları, çocukluk çağı beyin ve sinir hastalıkları(Pediatrik Nöroşirürji), Nöronavigasyon benzeri hastalıkların teşhiş ve tedavileri muayenehanemizde yapılmaktadır. 

Opaatör  Dr. Metin AKAR Muayenehanesi, açıldığı günden bu yana hastalarımızın yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır. Hastanemize gelen tüm hastalarımıza geçmiş olsun diyoruz, yıllarını Siverek'e adayan doktorumuz A. Metin AKAR, ilk günkü şevk ve istekle hastalarımızın dertlerine şifa bulmaya devam etmektedir. 
Muayenehanemiz  haftanın   her günü 08:00 ile 18:00 arasında  hizmet vermektedir. Muayenehanemizden (0414) 552 59 27 numarayı arayarak 7/24 randevu alabilirsiniz.

Sağlıklı günler diliyoruz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

 • Camikebir Mahallesi, 4. Sk. No:11
  (Siverek-Kahta Garajı Bitişiği) - Siverek / ŞANLIURFA
 • 0 542 602 66 36
 • info@drmetinakar.com

POLİKLİNİK SAATLERİ

 • Pazartesi - Cuma
  08.00 - 19.00
 • Cumartesi
  08:00 - 18:00
 • Pazar
  08:00 - 18:00